napis
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Hledáte přepravní a stěhovací společnost v Ostravě? Potřebujete převézt jen jednu skříň nebo přestěhovat celý byt? Poptáváte přepravní firmu, která doručí zboží k vašim zákazníkům? Hledáte spolehlivého a levného autodopravce? Jsme tady pro vás!

Kompletní dopravní a přepravní služby

Náš vozový park

Nezáleží na velikosti vašeho nákladu. Máme dostatečnou přepravní kapacitu pro malou kusovou zásilku i rozsáhlý náklad zboží na paletách až do objemu 36 kubíků. Na jednorázové akce vám rádi pronajmeme auto s řidičem.

Přeprava kamkoli a kdykoli

Působíme v regionu severní Moravy (naše sídlo je v Ostravě). Přepravu a dopravu zajišťujeme po celé České republice i Evropské unii. Jsme flexibilní a vyjdeme vám vstříc ohledně termínu.

Rozměrné, malé i křehké náklady

Při přepravě jsme k vašim věcem ohleduplní. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním různých předmětů: obrazy, akvária, starožitnosti, těžká břemena, trezory, klavíry, piana, různé stroje.

Likvidace pozůstalosti

Věnujeme se také likvidování pozůstalostí, vyklízení bytů, demontážím i montážím nábytků. Zajišťujeme bezpečný převoz uměleckých děl, elektroniky nebo jiných cenností.

Dopravou pokrýváme celou ČR

Jsme stěhovací firma z Ostravy, ale pokrýváme i další místa v Česku, jmenovitě Karviná, Orlová, Bohumín, Havířov, Frýdek-Místech, Opava, Český Těšín, Nový Jičín a okolí – v této oblasti vám nabídneme zvýhodněné dopravní a stěhovací služby. Příkladem je pomoc při zabalení a vybalení nábytku, zapůjčení balicího materiálu apod.

Jak se dobře přestěhovat?

Přečtěte si rady pro stěhování.

Kontaktujte nás

Náš profesionální tým je připraven, aby vás přestěhoval do nového domova nebo kanceláře. Rádi vám pomůžeme s balením, nakládkou, vykládkou i montáží.

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ